SOLIDWORKS için Makrolar

Birçok SOLIDWORKS görevini otomatikleştiren, koleksiyonunuza ekleyeceğiniz ücretsiz SOLIDWORKS makrolarını keşfedin ve indirin.
SOLIDWORKS makrosu, SOLIDWORKS® 3B CAD yazılımı içinde tekrar tekrar gerçekleştirdiğiniz bir görevin kısayoludur. Görevi gerçekleştirmeniz gerektiğinde SOLIDWORKS içinde depolanabilen ve çalıştırılabilen bir komut ve eylemler serisidir. Makroyu SOLIDWORKS içinde kaydedebilir veya oluşturabilir ve ardından makroyu çalıştırarak komut ve eylemler serisini otomatik olarak tekrarlayabilirsiniz.

3D ContentCentral®, hem kullanıcılar hem de tedarikçilerden oluşan bir topluluktur. Makrolar; ticari, kullanıma hazır bileşenlerin üreticileri tarafından onaylı milyonlarca tedarikçi parçası ve montajı, SOLIDWORKS 2B bloğu ve kütüphane unsuru ile birlikte 3D ContentCentral üzerinde SOLIDWORKS® 3B CAD yazılımı kullanıcıları için mevcuttur.

3D ContentCentral nasıl çalışır?

3D ContentCentral'da aşağıdaki işlemlerin tümünü gerçekleştirerek, 2B kataloglarından (PDF veya DWG dosyaları) tedarikçi bileşenlerinin 2B veya 3B CAD modellerini tasarlamak için ayıracağınız değerli zamanınızdan tasarruf edersiniz:

  • Parça numaralarını, ürün adlarını, açıklamaları, ürün parametrelerini ve diğer uygulamaya özel kriterleri kullanarak veya sezgisel katalog arayüzüne göz atarak tedarikçi bileşenlerini arayın. İstediğiniz bir bileşeni bulduğunuzda, doğrudan bileşen sayfasından bir RFQ (Fiyat Teklifi Talebi) göndererek tedarikçiden fiyat teklifi talep edebilirsiniz.
  • Bileşenleri; ölçüler, unsurlar, renkler ve aksesuarlar gibi belirli gereksinimlere göre yapılandırın.
  • Hem kullanıcıların katkıda bulunduğu bileşenlerin hem de tedarikçi bileşenlerinin ücretsiz 2B ve 3B parça ve montajlarını, 2B blokları, Kütüphane Unsurlarını ve Makroları görüntüleyin. Parça ve montajları yakınlaştırabilir, kaydırabilir ve döndürebilirsiniz.
  • SOLIDWORKS için ücretsiz 2B bloklar, kütüphane unsurları ve makrolar indirin. Ücretsiz 2B ve 3B parça ve montajları, SOLIDWORKS® 3D CAD yazılımı, CATIA®, DraftSight, Pro/ENGINEER®, eDrawings® ve AutoCAD® dahil olmak üzere birçok belli başlı mekanik CAD sistemi için özgün formatta veya Autodesk Inventor Serisi, Solid Edge, Unigraphics® ve diğer CAD sistemleri için sektör standardı CAD formatlarında saniyeler içinde indirin.
  • Sık kullanılan parça ve montajlarınızı, 2B bloklarınızı, kütüphane unsurlarınızı ve makrolarınızı, kullandığınız anahtar kelimelerle etiketleyin ve sonra da ihtiyacınız olduğunda anahtar kelimelerinizle arayın.
  • Kullanıcı topluluğunun belirli parça ve montajlarını, 2B bloklarını, kütüphane unsurlarını ve makrolarını talep edin.
  • 3DCC üzerinde çalışma alanınızı özelleştirin ve sık kullanılanlarınıza, taleplerinize, galerinize, yorumlarınıza, profilinize, indirmelerinize ve görüntülemelerinize kolayca erişin.

SOLIDWORKS Spotlight için Makrolar


QAA Test, Administrator
Üyelik süresi: 18.1.2019

Portföyü Görüntüle
 

En Çok Aranan İçerik


İhtiyacınız olan bir öğeyi 3DCC'de bulamıyorsanız öğeyi talep edin.

Ya da, başka bir kişi ihtiyacınız olan öğeyi daha önce talep etmişse bu talebe oy verin. Oy sayısı arttıkça görünürlük de artar ve daha fazla görünürlük, başka bir kişinin talep edilen öğeyi paylaşma olasılığını artırır. Ayrıca, öğe paylaşıldığında bunu size bildiren bir e-posta alırsınız.