Model Kategorilerine Göre Gözat

Model Tedarikçilerine Göre Gözat

En Çok Aranan İçerik


Parça ve Montajlar Oylar
1
 
Kategori: Conveyors
1
 
Kategori: Aircraft
1
 
Kategori: Various Components
1
 
Kategori: Electrical
1
 
Kategori: Bearings

3D ContentCentral®'da Ücretsiz CAD Teknik Resimleri, 3B Modeller Bulun

Kullanıcıların Katkıda Bulunduğu veya Tedarikçi Onaylı Parça ve Montajlar, 2B Bloklar, Kütüphane Unsurları, Makrolar ve daha fazlası için Ücretsiz 2B ve 3B CAD Modelleri

3D ContentCentral®; 2B ve 3B parça ve montajlar, 2B bloklar, kütüphane unsurları ve makrolar bulabileceğiniz, yapılandırabileceğiniz, indirebileceğiniz ve talep edebileceğiniz ücretsiz bir hizmettir. 


Parça ve Montajlar



SOLIDWORKS için Topluluk İçeriği


3D ContentCentral nasıl çalışır?

3D ContentCentral'da aşağıdaki işlemlerin tümünü gerçekleştirerek, 2B kataloglarından (PDF veya DWG dosyaları) tedarikçi bileşenlerinin 2B veya 3B CAD modellerini tasarlamak için ayıracağınız değerli zamanınızdan tasarruf edersiniz:

  • Parça numaralarını, ürün adlarını, açıklamaları, ürün parametrelerini ve diğer uygulamaya özel kriterleri kullanarak veya sezgisel katalog arayüzüne göz atarak tedarikçi bileşenlerini arayın. İstediğiniz bir bileşeni bulduğunuzda, doğrudan bileşen sayfasından bir RFQ (Fiyat Teklifi Talebi) göndererek tedarikçiden fiyat teklifi talep edebilirsiniz.
  • Bileşenleri; ölçüler, unsurlar, renkler ve aksesuarlar gibi belirli gereksinimlere göre yapılandırın.
  • Hem kullanıcıların katkıda bulunduğu bileşenlerin hem de tedarikçi bileşenlerinin ücretsiz 2B ve 3B parça ve montajlarını, 2B blokları, Kütüphane Unsurlarını ve Makroları görüntüleyin. Parça ve montajları yakınlaştırabilir, kaydırabilir ve döndürebilirsiniz.
  • SOLIDWORKS için ücretsiz 2B bloklar, kütüphane unsurları ve makrolar indirin. Ücretsiz 2B ve 3B parça ve montajları, SOLIDWORKS® 3D CAD yazılımı, CATIA®, DraftSight, Pro/ENGINEER®, eDrawings® ve AutoCAD® dahil olmak üzere birçok belli başlı mekanik CAD sistemi için özgün formatta veya Autodesk Inventor Serisi, Solid Edge, Unigraphics® ve diğer CAD sistemleri için sektör standardı CAD formatlarında saniyeler içinde indirin.
  • Sık kullanılan parça ve montajlarınızı, 2B bloklarınızı, kütüphane unsurlarınızı ve makrolarınızı, kullandığınız anahtar kelimelerle etiketleyin ve sonra da ihtiyacınız olduğunda anahtar kelimelerinizle arayın.
  • Kullanıcı topluluğunun belirli parça ve montajlarını, 2B bloklarını, kütüphane unsurlarını ve makrolarını talep edin.
  • 3DCC üzerinde çalışma alanınızı özelleştirin ve sık kullanılanlarınıza, taleplerinize, galerinize, yorumlarınıza, profilinize, indirmelerinize ve görüntülemelerinize kolayca erişin.