SOLIDWORKS için Kütüphane Unsurları

Yeniden kullanılabilir geometri oluşturmak için gereken zamanı ortadan kaldırmak üzere SOLIDWORKS tasarımlarınıza sürüklenip bırakılabilen ücretsiz SOLIDWORKS kütüphane unsurlarını keşfedin ve indirin.
Bir kütüphane unsuru, bir kere oluşturduğunuz ve gelecekte kullanmak üzere kütüphaneye kaydettiğiniz, sık kullanılan bir unsur veya unsurlar kombinasyonudur. Bazıları belirli kısıtlamalarla olmak üzere, birçok unsur türü desteklenmektedir. Kütüphane unsurları, genellikle bir taban unsuruna eklenen unsurlardan oluşur ancak taban unsurunun kendisini içermez. Bir parçada iki taban unsuru bulunamayacağından, taban unsuruna sahip bir parçaya taban unsuru içeren bir kütüphane unsuru ekleyemezsiniz. Ancak taban unsuru içeren bir kütüphane unsuru oluşturabilir ve boş bir parçaya ekleyebilirsiniz.

3D ContentCentral®, hem kullanıcılar hem de tedarikçilerden oluşan bir topluluktur. Kütüphane unsurları; ticari, kullanıma hazır bileşenlerin üreticileri tarafından onaylı milyonlarca tedarikçi parçası ve montajı, SOLIDWORKS 2B bloğu ve makrosu ile birlikte 3D ContentCentral üzerinde SOLIDWORKS® 3B CAD yazılımı kullanıcıları için mevcuttur.

3D ContentCentral nasıl çalışır?

3D ContentCentral'da aşağıdaki işlemlerin tümünü gerçekleştirerek, 2B kataloglarından (PDF veya DWG dosyaları) tedarikçi bileşenlerinin 2B veya 3B CAD modellerini tasarlamak için ayıracağınız değerli zamanınızdan tasarruf edersiniz:

  • Parça numaralarını, ürün adlarını, açıklamaları, ürün parametrelerini ve diğer uygulamaya özel kriterleri kullanarak veya sezgisel katalog arayüzüne göz atarak tedarikçi bileşenlerini arayın. İstediğiniz bir bileşeni bulduğunuzda, doğrudan bileşen sayfasından bir RFQ (Fiyat Teklifi Talebi) göndererek tedarikçiden fiyat teklifi talep edebilirsiniz.
  • Bileşenleri; ölçüler, unsurlar, renkler ve aksesuarlar gibi belirli gereksinimlere göre yapılandırın.
  • Hem kullanıcıların katkıda bulunduğu bileşenlerin hem de tedarikçi bileşenlerinin ücretsiz 2B ve 3B parça ve montajlarını, 2B blokları, Kütüphane Unsurlarını ve Makroları görüntüleyin. Parça ve montajları yakınlaştırabilir, kaydırabilir ve döndürebilirsiniz.
  • SOLIDWORKS için ücretsiz 2B bloklar, kütüphane unsurları ve makrolar indirin. Ücretsiz 2B ve 3B parça ve montajları, SOLIDWORKS® 3D CAD yazılımı, CATIA®, DraftSight, Pro/ENGINEER®, eDrawings® ve AutoCAD® dahil olmak üzere birçok belli başlı mekanik CAD sistemi için özgün formatta veya Autodesk Inventor Serisi, Solid Edge, Unigraphics® ve diğer CAD sistemleri için sektör standardı CAD formatlarında saniyeler içinde indirin.
  • Sık kullanılan parça ve montajlarınızı, 2B bloklarınızı, kütüphane unsurlarınızı ve makrolarınızı, kullandığınız anahtar kelimelerle etiketleyin ve sonra da ihtiyacınız olduğunda anahtar kelimelerinizle arayın.
  • Kullanıcı topluluğunun belirli parça ve montajlarını, 2B bloklarını, kütüphane unsurlarını ve makrolarını talep edin.
  • 3DCC üzerinde çalışma alanınızı özelleştirin ve sık kullanılanlarınıza, taleplerinize, galerinize, yorumlarınıza, profilinize, indirmelerinize ve görüntülemelerinize kolayca erişin.

SOLIDWORKS Spotlight için Kütüphane Unsurları


Spot ışıkları altında parlayan yıldız siz olun!

Bir kategoride en çok indirilme sayısına ulaşan kişi spot ışığını kazanır. Ne kadar çok katkıda bulunursanız spot ışığını kazanma şansınız o kadar artacaktır.

En Çok Aranan İçerik


SOLIDWORKS için Kütüphane Unsurları Oylar
1
 
Kategori: 3D